Представа “Кажем гласно свету: Хоћу да сачувам планету”

ДешавањаComments Off on Представа “Кажем гласно свету: Хоћу да сачувам планету”

У среду, 10.5.2017. године у Краљевачком позоришту, изведена је представа “Кажем гласно свету: Хоћу да сачувам планету”.

Представу су извели ученици IV/3 одељења, а аутор текста је њихова учитељица Данијела Грујић. Циљ представе је упознавање са угроженим биљним и животињским врстама на територији Републике Србије и ширење еколошке свести код деце и одраслих. Представа је изведена у два термина и то у 12 часова за ученике ОШ “Вук Караџић” и у 14 часова за родитеље, госте, предшколске установе, друге школе и све заинересоване.

DSC_3022
Представа је била хуманитарног карактера и сва средства прикупљена овом приликом додељена деци са сметњама у развоју, тј. Удружењу “Аутизам” и Удружењу “Краљевина Србија” из Краљева.
Сама еколошка представа је део пројекта “Хоћу да сачувам планету” који ОШ “Вук Караџић” реализује уз подршку Аустралијске амбасаде.