Представници КЦ Рибница одржали радионицу ученицима у Каменици

ДешавањаComments Off on Представници КЦ Рибница одржали радионицу ученицима у Каменици

Дана 04.10.2018. године у ОШ ,,Вук Караџић“, у издвојеном одељењу у Каменици одржана је креативна радионица поводом Дечије недеље. Радионицу „Моје је право да живим срећно и здраво – за одрастање без насиља“ похађали су ученици од првог до четвртог разреда. Ученици првог и трећег разреда са учитељицом Јеленом Митрић и ученици другог и четвртог разреда са учитељицом Катарином Шулубурић су уживали у овој креативној радионици. Дрво пријатељства које смо направили уз помоћ водитељки радионице, Оливере Марјановић и Марије Грабовац красиће нашу учионицу и увек ће нас подсећати на данашње дивно дружење.

Будите увек насмејани и срећни!