Предшколци у нашој школи

ДешавањаComments Off on Предшколци у нашој школи

У оквиру сарадње предшколске  установе и наше школе, имали смо задовољство  да нам гости данас буду групе полазника предшколског узраста вртића ,,Бамби“.

У току посете са ученицима четвртог разреда правили су новогодишње честитке, које ће бити изложене на предстојећем  Базару дечјих рукотворина, у фискултурној сали наше школе.

Након креативног рада, део времена провели су у фискултурној сали. Посебно интересовање показали су за паметну учионицу, где су имали прилике да се упознају са савременим технологијама у настави и њиховом применом у  предметима млађих разреда. Поред  едукативног цртаног филма, показали су знање кроз квиз знања из света око нас.

Кроз посету су се упознали са свим садржајима и могућностима које наша школа нуди, као савремена и технички веома добро опремљена за рад. Договор је да се веома брзо поново видимо, најпре на Базару, а затим на неким активностима, где бисмо употребили знања и техничке могућности школе, на радост и предшколаца и запослених у нашој школи.

Галерија фотографија: