Прилог ТВ Мелос поводом представе ,,Свети Сава осам векова међу нама“

ДешавањаComments Off on Прилог ТВ Мелос поводом представе ,,Свети Сава осам векова међу нама“

Једна од најинтересантнијих представа изведених у последње време на територији града Краљева дело је ученика и наставника наше школе. Популарност представе ,,Свети Сава осам векова међу нама“ из дана у дан расте, толико да се за њу интересују еминентне личности из јавне сфере кулурног и друштвеног живота и изван граница општине нашег града међу којима предњачи познати хуманитарац Арно Гујон.

Дана 29. марта нашу школу посетила је екипа краљевачке телевизије Мелос, том приликом направивши детаљан прилог и најаву поновног извођења представе 19. априла у амфитеатру Православног богословског факултета – Универзитета у Београду. На телевизијску екипу посебан утисак оставила је изузетно позитивна атмосфера глумачког тима као и спремност малих ученика да за собом оставе упечатљив траг представљајући у данашње време знамените ликове српске историје.