Продужени боравак у нашој школи

ДешавањаComments Off on Продужени боравак у нашој школи

Продужени боравак у нашој школи обухвата самостални рад ученика (часови учења), слободно време и слободне активности. Слободно време је намењено за спорт и рекреацију, друштвене и едукативне игре као и игре за вежбање концентрације, релаксације и опуштања.

У оквиру слободних активности, са учитељицама Снежаном Миковић и Сузаном Кањевац, ученици су обележили Дан жена и долазак пролећа.

Посебно су се истакли у радионици Шарам – стварам. Израђивали су честитке за 8. март, паковали поклоне за маму, стварали колаж слике од новинског папира и колаж техником обележили долазак пролећа радионицом “Висибаба се пролећу клања”.

Учествовали су у уређењу паноа о пролећу, Дану жена, 8. марту, како у учионици тако и у холу школе.