ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК У НАШОЈ ШКОЛИ

ДешавањаComments Off on ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК У НАШОЈ ШКОЛИ

Продужени боравак у нашој школи веома успешно ради у две смене. Боравак је замишљен као подршка деци и родитељима који раде, али тако да ученицима буде пријатно и драго што долазе.

Поред домаћих задатака које раде уз помоћ учитељица Снежане Миковић и Сузане Кањевац, најлепши део су спортске активности и креативни радови, које они радо прихватају. Заједничким снагама настану многи радови, који врло често пропрате значајне датуме. Дечија недеља осликана и пропраћена ликовним радовима, Дан школе, Нова година, зимске радости, украси, честитке, школска слава Свети Сава, све је нашло места на зидовима продуженог боравка. Мешавином боја, материјала, активности, ученици се занимају, али и повезују знања из области ликовне културе, света око нас, слободних активности.

Радост продуженог боравка су ученици који с лакоћом проводе време ту дружећи се, учећи, говорећи о љубави, бризи, толеранцији, сарадњи и лепоти пријатељства.

Галерија слика: