ПРОМОЦИЈА ГИМНАЗИЈЕ

ДешавањаComments Off on ПРОМОЦИЈА ГИМНАЗИЈЕ

У четвртак, 10.03.2022.године, у издвојеном одељењу Берановац и 15.03.2022. године у матичној школи, у оквиру програма Професионалне оријентације, одржана је презентација Гимназије Краљева. Професор Слободан Стевановић је кроз презентацију упознао ученике наше школе (матичне и издвојеног одељења на Берановцу) са смеровима који се нуде у тој средњој школи. Наговестио им је и то да ће упис за специјализована одељења као и претходних година, бити раније, пре завршног испита, као и са осталим специфичностима везаним за упис у Гимназију. Након презентације ученици су са професором дискутовали о својим недоумицама и питањима везаним за коначну одлуку о упису у средњу школу.

Координатор Тима
Драгана Милетић, педагог