ПРОМОЦИЈА ЗБИРКЕ ПОЕЗИЈЕ ,,ТИШИНА“ ВЕСНЕ РИСТОВИЋ

ДешавањаComments Off on ПРОМОЦИЈА ЗБИРКЕ ПОЕЗИЈЕ ,,ТИШИНА“ ВЕСНЕ РИСТОВИЋ

У  галерији КЦ Рибница у четвртак, 9.2.2023. представљена је нова збирка поезије учитељице Весне Ристовић.

Весна Ристовић, ради у ОШ,,Вук Караџић“ као учитељица.

Ово јој је четврта збирка поезије ( Лек траве очајнице, Ласта у соби без пролећа, Снови од чипке и нова збирка Тишина).

У препуној сали КЦ Рибница било је рецитовања, поп музике у извођењу хора  ОШ ,,Вук Караџић“, етно музике двоје дивних,младих људи, Александре Којић и Огњена Стојиљковића из Музичке школе, као и талентованог бубњара, ученика наше школе, Огњена Јовановића.

На промоцији су говорили Миша Милосављевић, књижевни критичар, Александар Марић уредник ,,Поетикума“, а маестрално модерирање програма препуштено је Радмили Весковић.

Хор је предводила наставница музичке културе Марија Чубрић, техничка подршка наставник Марко Јоргић.

Када је особа весела, добра и непретенциозна као што је учитељица Весна Ристовић, онда од своје свечаности направи свечаност и за све друге, a пружи им и прилику да се представе.

Надамо се скоријем сличном догађају.