ПРОМОЦИЈА ШУМАРСКЕ ШКОЛЕ КРАЉЕВО

ДешавањаComments Off on ПРОМОЦИЈА ШУМАРСКЕ ШКОЛЕ КРАЉЕВО

У петак, 20.05.2022. године нашу школу су посетили представници Шумарске школе из Краљева како би ученицима осмог разреда презентовали услове и смерове за упис у први разред средње школе. Презентација је одржана у матичној школи и у издвојеном одељењу Берановац. Професори Шумарске школе су, кроз презентацију и кратке филмове, упознали ученикеса образовним профилима и смеровима које та школа нуди. Такође су их упознали са тим да се у појединим смеровима примењује систем дуалног образовања, што би значило да их можда одмах, након завршене средње школе, чека запослење у фирми где су обављали стручну праксу.