Радионица “Радујемо се лету”

ДешавањаПродужени боравак - ДешавањаComments Off on Радионица “Радујемо се лету”

Полако одбројавамо дане до почетка лета. Да му се радују, показали су и ученици продуженог боравка.

Користећи различите материјале, ученици су правили бродиће, папуче, сандале и ајкуле. Ананас, лубеница и сладоледи били су освежење које смо припремили за плажу. У току рада, ученици нису крили усхићење због лета и авантура које их у току лета очекују. Циљ радионице био је развијање креативности, моторике, критичког мишљења и сарадње међу ученицима.

Ученици су показали изузетну посвећеност и сарадњу и још једном показали да су на висини задатка. Лето, чекамоте!