Радионица – “Роде у својим гнездима”

ДешавањаПродужени боравак - ДешавањаComments Off on Радионица – “Роде у својим гнездима”

Након свих успешно реализованих радионица, ученици продуженог  боравка су веома вешто одговорили на још један задатак.

Задатак данашње радионице је да користећи одговарајући прибор и материјал направе роде у својим гнездима. Циљ радионице је: развијање истрајности и правилног односа према раду као и спретности у раду колаж папиром. Оригиналност, креативност, идеје, радозналост и сарадња красили су данашњу радионицу.

У циљу развијања естетске културе и њихове даље ликовне надградње реализовали смо и одабир најуспешнијих радова, где су сви ученици подједнако похваљени у циљу подстицања даље ликовне креативности и стваралаштва.

Галерија фотографија: