РАЧУНАРИ ОД МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА

ДешавањаComments Off on РАЧУНАРИ ОД МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА

Министарство просвете, науке и технолошког развоја донирало је 7000 рачунара и 480 штампача основним и средњим школама широм Србије како би се унапредио процес наставе.

За 11 основних и 4 средње краљевачке школе стигло је 358 рачунара и 23 штампача. У среду, 01.12.2021. у МШТ „ 14. октобар“, у присуству руководиоца школске управе, Бојане Маринковић и градоначелника , др Предрага Терзић организована је подела рачунарске опреме.

У овој донацији Министарсва провете, науке и технолошког развоја наша школа је добила 7 рачунара и 1 штампач.

Захваљујемо се Министарству просвете, науке и технолошког развоја на овој донацији, која ће утицати на унапређење дигитализације  наставног процеса и квалитетa наставе.

Милена Брковић