Резултати ликовног и литерарног конкурса поводом Дана Светог Саве

ДешавањаComments Off on Резултати ликовног и литерарног конкурса поводом Дана Светог Саве

Поводом обележавања школске славе – Светог Саве расписан је литерарни и ликовни конкурс на тему „Путевима првог просветитеља Светог Саве”.

Ликовне радове су оцењивали наставници ликовне културе Миладин Отовић и Марија Радосављевић. Међу великим бројем пристиглих радова, изабрали су најуспешније.

Прву награду је освојила Невена Понорац (VIII6),
Другу награду Давид  Жели (VI1),
Трећу награду су добиле Марија Којић (VII2) и Хелена Јовановић (VIII2).

У категорији млађих разреда:
Прву награду је освојио Вања Базић (IV1),
Другу награду Милица Михајловић (IV2),
Трећу награду су добили Александар Костић (II1) и Дуња Радосављевић (III2).

Специјалну  награду за учешће на конкурсу добила је Милица Кошанин (VI6).

Комисију за оцењивање литерарних радова чиниле су наставнице српског језика и књижевности: Слађана Милојевић, Милена Глишовић и Ивана Кекерић. На конкурс је стигло 30 радова наших ученика.

Прву награду је освојила Љубица  Трбољевац (VII3),
Другу награду Наташа Воштић (VII2),
Трећу награду су освојиле Миљана Обрадовић (VIII1) и Ања Чапрић (VII6).

Директорка школе, Милена Брковић, наградиће и похвалиће ученике који су остварили запажене резултате на ликовном и литерарном конкурсу у среду, 27. јануара 2021. године у 11 часова у холу издвојеног одељења на Берановцу.