РЕПУБЛИЧКА СМОТРА ЧИТАЛИЋИ У РАЖЊУ

ДешавањаComments Off on РЕПУБЛИЧКА СМОТРА ЧИТАЛИЋИ У РАЖЊУ

РЕПУБЛИЧКА СМОТРА “ЧИТАЛИЋИ” У РАЖЊУ

У суботу, 21.5.20216.године организованим превозом смо отишли на Републичку смотру у Ражањ.

У пројекту Читалићи за Републичку смотру се пласирало четворо ученика у тесту,двоје ученика за читалачки дневник и један ученик за друштвену игру.

ФОТОГРАФИЈА ИЛУСТРАЦИЈА ЗА РЕПУБЛИЧКУ СМОТРУ ЧИТАЛИЋИ У РАЖЊУ

На Републичкој смотри су били-Наташа Воштић,Анастасија Перовић и Петра Недељковић,ученице другог разреда,Анастасија Ђоковић,ученића трећег разреда Анђелија Рудњанин,пети разред и Вучина Величанин шести разред.Ментори- пратиоци били су Тања Пршић-Михајловић,Снежана Миковић,Љуба Радета,Данијела Гаровић,Марко Јоргић.У улози координаторки биле су Сандра Рудњанин и Весна Ристовић.

Освојили смо

1. место у читалачким дневницима за 6.разред-Вучина Величанин

3. место у тесту за тречи разред-Анастасија Ђоковић

похвала за читалачки дневник други разред Анастасија Перовић

1. место за друштвену игру-Анђелија Рудњанин.

Похваљена је и школа за организацију Општинске смотре ,коју смо реализовали 5.априла у градској библиотеци у Краљеву.

Весна Ристовић