РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ОСМАКА

ДешавањаComments Off on РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ОСМАКА

Ради свеобухватне припреме ученика осмог разреда за полагање завршног испита и уписа у средњу школу 09.05.2019. године су одржани родитељски састанци осмака у матичној школи и издвојеном одељењу Берановац. Заједно са одељењскм старешинама састанак су водили и директор школе, Биљана Барловац, помоћник директора, Милан Коматина, психолог Данијела Милетић-Миладиновић и педагог, Аница Саковић.

Циљ састанка био је да се родитељи благовремено информишу о свим појединостима у вези са завршним испитом и уписом у средњу школу. Родитељима су предочене детаљне информације о здравственим прегледима, припремама за завршни испит, самом завршном испиту, полагању пријемног испита у одређеним средњим школама и уписним активностима након завршног испита. Дати су и савети за психолошку припрему ученика за полагање испита и упис у средњу школу.