Родитељски састанци за родитеље ученика првог и петог разреда

ДешавањаComments Off on Родитељски састанци за родитеље ученика првог и петог разреда

Родитељски састанци ученика првог и петог разреда одржаће се у понедељак, 31.08.2020.године у 16:30 часова са првом групом родитеља, а у 17:30 са другом групом родитеља.

Родитељски састанак треба да траје највише 30 минута, како би се период између одржавања састанака са првом и другом групом родитеља искористио за дезинфекцију простора. Моле се родитељи да не касне и да поштују сатницу одржавања састанка, као и да поштују све мере заштите здравља током трајања пандемије КОВИД 19.

Одељењске старешине ће обавестити родитеље о томе у којој групи ће присуствовати родитељском састанку, док ће родитељи новопридошлих ученика из других школа бити у другој групи.

Милена Брковић