САБОР УЧИТЕЉА МЕЂУ НАМА

ДешавањаComments Off on САБОР УЧИТЕЉА МЕЂУ НАМА

У Београду је у новембру месецу 2022.гдине одржан 36.Сабор учитеља Србије ,,Унапређивање наставне праксе кроз размену професионалних искустава“.

Наша школа сваке године с успехом  учествује у овим видовима размене искустава.

И ове године су се наши примери добре праксе нашли у Зборнику,пошто су својим  квалитетом то заслужили.

Примери који су у Зборнику су:

МУЗИЧКИ ИНСТРУМЕНТИ -реализатори часа су:Невена Јаковљевић,Гордана Мићовић,Јасна Босић и Данијела Анђелковић

НА ДВА ТОЧКА ПРЕКО СВЕТА ,НАША ШКОЛА НАША ПЛАНЕТА-реализатори: Мила Луковић, Данијела Гаровић, Весна Ристовић, Данијела Милетић Миладиновић, Јелица Крушчић, Ивана Стајић, Катарина Шулубурић, Милена Брковић, Марија Стошић, Снежана Миковић, Невена Јаковљевић, Оливера Тијанић

КРОЗ МУЗЕЈ И ВЕКОВЕ-реализатори: Весна Ристовић, Данијела Гаровић, Мила Луковић, Милена Брковић, Данијела Анђелковић, Љиљана Ракић, Анђелка Драгојловић, Марко Јоргић и Тања Пршић Михајловић .

Примери се могу наћи на сајту Савеза учитеља Републике Србије.