САН НОВОГОДИШЊЕ НОЋИ

ДешавањаComments Off on САН НОВОГОДИШЊЕ НОЋИ

Наша школа се труди да код својих ученика од најранијег узраста негује таленат и подстиче развој креативности. Доказ томе су бројне активности ученика, како у оквиру школе тако и у оквиру града, региона и земље у којима ученици радо учествују и показују свој таленат.

У петак, 18.1.2019. године, у издвојеном одељењу на Берановцу, у холу школе, ученици одељења II/2 су за родитеље, ученике, наставнике и госте реализовали новогодишњу позоришну представу поводом прославе Нове године по јулијнском календару, у народу познате као српска Нова година.

Присутни су имали прилику да уживају у представи „Сан новогодишње ноћи“ у којој су млади таленти показали своје умеће у глуми и певању.

Учитељица поменутог одељења, Данијела Грујић,  је и сам аутор драмског текста „Сан новогодишње ноћи“.