САЈАМ СПОРТА

ДешавањаComments Off on САЈАМ СПОРТА

Спортски савез Краљева уз помоћ града Краљева организовао је  четврти Сајам  спорта у нашем граду.

Учествовало је више од 40  спотрских клубова који постоје у Краљеву.

Сајам спорта свечано је отворио градоначелник Предраг Терзић и начелница школске управе Бојана Маринковић,као и организатор и председник ове организације Милош Симовић.

Током трајања Сајма од 12 до 15 часова клубови су представили  своје спортове,такмичаре и успехе.Сврха сајма  је промоција спорта,бављење физичким активностима и здравог стила живота.

Сајам је намењен свим Краљевчанима,а главна циљна група су основци од првог до петог разреда.

Организовано је и неколико такмичења,где су ученици имали прилику да се опробају у разним спортовима. Ученици четвртог разреда наше школе су са својим учитељицама присуствовали  овом сајму.

Галерија слика: