Свесрпски атлетски куп

ДешавањаComments Off on Свесрпски атлетски куп

Спортски савез Краљева организовао je Свесрпски атлетски куп поводом обележавања Дана српског једниства, слободе и националне заставе на ком су се окупили учесници односно представници атлетских савеза са територије Републике Србије и Републике Српске.

На краљевачком Атлетском стадиону окупило се више од 100 такмичара из пет спортских савеза, а своје умеће имали су прилику да искажу у дисциплинама – скок удаљ, скок увис, бацање кугле, бацање копља, штафета 4 x 400 метара, трка на 100, 400, 800 и 3.000 метара. Ученици наше школе имали су прилику да виде на делу неке од наших најуспешнијих такмичара.

Tрећу годину заредом најбољи атлетичари Републике Српске и Републике Србије окупљају на овај начин.