СМОТРА ДНЕВНИКА – ЧИТАЛИЋИ

ДешавањаComments Off on СМОТРА ДНЕВНИКА – ЧИТАЛИЋИ

Смотра „Читалића“ у нашој школи

Читалићи су били вредни целе школске године, па је дошло време да покажу шта су све урадили. После одржаног школског такмичења „Читалићи кликераши“, у просторијама школе у Рибници и на Берановцу, у понедељак и уторак, 21. и 22. марта одржана је смотра читалачких дневника. Пред комисијама за прегледање се нашло више од 60 дневника. Нимало лак посао био је да се одаберу најбољи-најзанимљивији, најкреативнији, најоригиналнији- који ће школу представљати прво на Општинској, а затим и на Републичкој смотри. На малој свечаности присутни су били ученици, њихови учитељи и наставници, родитељи, као и сви љубитељи књиге и читања. Следеће дружење су нам заказали почетком априла у Народној библиотеци „Стефан Првовенчани“.