Табла расписала Други конкурс за најлепшу божићну песму или цртеж

Најава догађајаComments Off on Табла расписала Други конкурс за најлепшу божићну песму или цртеж

Интернет часопис за подстицање дечјег стваралаштва Табла и Српски културни портал СКУП расписују ДРУГИ КОНКУРС ЗА НАЈЛЕПШУ БОЖИЋНУ ПЕСМУ ИЛИ ЦРТЕЖ ученика основношколског узраста српског говорног подручја.

Општи услови конкурса

1. Тема конкурса: Божић
  2. Конкурс је отворен од 17. новембра до 17. децембра 2018.
  3. На конкурс се шаљу до три песме или до три цртеж
  4. Литерарни радови се шаљу на адресу е-поште tabla.casopis@gmail.com, а ликовни на адресу редакције Табле: Часопис Табла (за Други божићни конкурс), Љубомира Николића 17/26, 18000 Ниш
  5. Подаци о аутору: име и презиме, разред, назив школе, место, држава, име ментора, број мобилног телефона ментора или родителја (за литерарне радове податке написати испод рада, а за ликовне на полеђини рада).
  6. Радови ће бити подељени у две категорије.

За више информација погледајте следећи линк: