ТИМС 2023.

ДешавањаComments Off on ТИМС 2023.

Дана 04.05.2023. године у нашој школи је реализовано међународно истраживање ТИМСС 2023. Ово истраживање из области математике и природе и друштва се реализује у 65 земаља света. У нашој школи је од стране ЗУОВа одабрано одељење 4-3 да учествује у реализацији овог значајног пројекта. Поред ученика у тестирање су били укључени учитељица Невена Јаковљевић, наставници информатике Милан Коматина и Драган Рудњанин и педагог школе Ивана Стајић. Захваљујемо свим учесницима, као и родитељима ученика одељења 4-3 на времену, разумевању, подршци и поштовању свих прописаних правила и обавеза у оквиру истраживања. Поносни смо што су наши ученици још једном најбољем светлу представили нашу школу.

Милан Коматина, наставник информатике

Невена Јаковљевић, учитељица