Уз књиге се најлепше расте – предшколци у посети библиотеци

ДешавањаComments Off on Уз књиге се најлепше расте – предшколци у посети библиотеци

Припремна предшколска група вртића „Бамби“ са својим васпитачима посетила је школску библиотеку ОШ „Вук Караџић“. Иначе, ПУ „Бамби“ је у процесу рализације пројекта „Књига“ и сарадње са локалном самоуправом. Библиотекарка је разговарала са будућим првацима о књигама, о библиотеци и начину рада и правилима која треба да поштују када позајмљују књиге.Припремила је и представила занимљиве књиге и сликовнице будућим првацима. Деца су била фантастично расположенау царству књиге, имали су пуно питања, а свако је нашао своју омиљену књигу. За крај, школска библиотека  је добила  на поклон пет књига од Стефана, будућег првака.

Галерију фотографија можете погледати овде.