Ученици  седмог разреда у посети Народном музеју Краљево

ДешавањаComments Off on Ученици  седмог разреда у посети Народном музеју Краљево

Ученици  седмог разреда из матичне школе посетили су у среду, 23. јануара 2019. године Народни музеј  Краљево. Са својим наставницима Аном Црепуљаревић, Анђелком Драгојловић, Љиљаном Ракић и Обрадом Аничићем, су поред сталне поставке обишли и изложбу „Рашка од праисторије до касног средњег века“. Посета музеју и изложби је  имала за циљ да се ученицима презентује најстарије наслеђе простора Рашке. Ученици су се упознали са  периодом праисторије, од неолита преко металних доба, до античке прошлости, као и средњовековном Рашком.