Учешће школе у пројектима

ДешавањаComments Off on Учешће школе у пројектима

У простору библиотеке ,,Радоје Домановић“ у Великој Плани  организована је завршна конференција пројекта ,,Сазнај, препознај, пријави“, који спроводи удружење ,,Свет речи“ уз подршку  Министарства омладине и спорта  у оквиру спровођења Националне стратегије за младе. На конференција је представљен рад школских тимова везаних за пројекат.

Како смо школа чији је тим најмлађи, с обзиром да су укључене средње школе, у пројекту смо учествовали у радионицама реализованим у нашем простору. На конференцији су била наша три представника који су и представила рад. Иначе, ово је само један од пројеката који смо реализовали са овим удружењем, а тематски су везани за вршњачко насиље, трговину људима и родно базирано насиље.