У сусрет Васкрсу

ДешавањаComments Off on У сусрет Васкрсу

У петак, 7. 4. 2023. године реализована је тимска настава на тему Васкрса.
Тематски дан “У сусрет Васкрсу” је ујединио наставнике предметне и разредне наставе који су интегративним приступом реализовали наставне јединице из наставних предмета Српски језик, Математика и Ликовна култура.

Библиотекарка Драгана Бунарџић је читањем одабраних песама о Васкрсу мотивисала ученике да се опробају у улози песника користећи научена писана слова латинице.

На часу математике ученици су са наставником Миланом Андријанићем, на занимљив начин, утврдили стечена знања о дељењу збира једноцифреним бројем.

Своје усхићење предстојећим празником и креативни потенцијал ученици II-1 и II-2 су показали на часовима ликовне културе са својим учитељицама Данијелом Грујић и Јеленом Митрић.

Учитељице Данијела Грујић и Јелена Митрић