Фестивал дечјег стваралаштва „Табла Фест 18”

ДешавањаComments Off on Фестивал дечјег стваралаштва „Табла Фест 18”

У петак, 27. априла са почетом у 13 часова у Дечијем центру Ниш одржан је програмски део Фестивала дечјег стваралаштва „Табла Фест 18”. На фестивалу су проглашени победници и додељене награде. У оквиру овог такмичења учествовали су ученици из Србије, Црне Горе и Босне и Херцеговине.

Огњен Ивановић, ученик петог разреда, по одлуци дечјег жирија освојио је прво место на литерарном конкурсу, а по одлуци стручног жирија друго место. Рад Тијане Живаљевић, ученице шестог разреда, похваљен је од стране жирија.

Зборник фестивала дечјег стваралаштва „Табла фест 18” изаћи ће у електронском облику у коме ће се наћи радови наших ученика  и биће доступан свима.

Честитамо награђеним ученицима наше школе и позивамо остале ученике да се укључе у  дечје стваралаштво.