Хуманост на делу – трећаци помажу свом другу Луки

ДешавањаComments Off on Хуманост на делу – трећаци помажу свом другу Луки

Са  циљем обележавања  Дана  хлеба, у  оквиру  Недеље  здраве хране, ученици  3/3, 3/4 и 3/5 разреда  наше школе  су  организовали продајну изложбу , пекарских и посластичарских производа. На Тргу српских ратника  у среду, 16. 10. 2019. године  ови ђаци су одржали  лекцију хуманости. Наиме, продајом здраве хране  имали су за циљ да прикупе новац  за друга који је на лечењу у Тиршовој,  а  чија је породица  истовремено  претрпела  велику  материјалну штету у пожару.

Деца, родитељи  и учитељице, уз  подршку директорке, остварили су највиши циљ, а  добри људи овог града су  препознали нашу велику жељу,  да помогнемо, па су  се одазвали у неочекиваном броју тако да је акција завршена више него успешно.

Дечији  осмеси, пуна срца родитеља и задовољство свих учесника су резултат позитивне енергије  и мисли које шаљемо Луки и његовој породици. Молимо се за његов брз  и успешан опоравак.