Хуманост се дели и умножава

ДешавањаComments Off on Хуманост се дели и умножава

Хуманитарна акција прикупљања новогодишњих пакетића, коју су добри људи покренули са жељом да за празнике које нам долазе обрадују малишане чији родитељи то нису у прилици, трајаће до 20. децембра. Прихватни центри отворени су, између осталог, у Kраљеву, Суботици, Новом Саду, Сомбору, Инђији,  Руми, Нишу, Смедереву и Београду.

Наша школа се годинама одазива оваквим акцијама, тако да су овог пута ученици млађих разреда солидарно прикупили 80 пакетића сталиша, сланиша и сокова.

Ученици матичне школе, издвојених одељења Берановац и Kаменица уз подршку својих учитељица, радо су спаковали пакетиће у које су додали и честитке прављене на часовима ликовне културе.

О акцији смо пренели вест и  путем  штампаних медија – текст је изашао у Просветном прегледу (28.1.2021. број 2860).