Хумaнитарна акција, деца Kраљева за децу са Kосова и Mетохије

ДешавањаComments Off on Хумaнитарна акција, деца Kраљева за децу са Kосова и Mетохије

ОШ „Вук Караџић“ не само да учествује у прикупљању новчаних средстава за децу са Косова и Метохије, већ је организовала и хуманитарну представу.

Тако је 9. јуна 2017. године је у Амфитеатру испред Културног центра у Рибници одиграна вишеструко награђивана представа „Кажем гласно свету: Хоћу да сачувам планету!“, ауторско дело учитељице Данијеле Грујић.

Наиме, ученици IV/3 одељења су извели поменуту представу за другаре из ОШ „Свети Сава“ из Рибнице, Дечијег центра „Искрица“ и све присутне, и на тај начин дали свој допринос акцији прикупљања финансијских средстава за децу из Штрпца.

Dom kul

Иначе, ОШ „Вук Караџић“ не само да учетвује у хуманитарним акцијама на локалном и градском нивоу, већ је и сама покретач многих.

Драго нам је да смо били део ове акције и надамо се да смо измамили осмехе наших другара са Косова. Надамо се да ћемо их ускоро видети.