ЦМН – Дводневни семинар – ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2019/20.

ДешавањаComments Off on ЦМН – Дводневни семинар – ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2019/20.

„ПОЧЕТАK ШKОЛСKЕ 2019/20.“

Одржан је велики семинар „ПОЧЕТАK ШKОЛСKЕ 2019/20.“. Укупно пријављено преко 250 учесника међу којима су били и директор наше школе, госпођа Биљана Барловац, секретар Оливера Рудњанин и педагог Аница Саковић. Саветовање је примарно намењено директорима и запосленима у установама образовања и васпитања, у циљу што квалитетније припреме за први септембар – односно почетак школске 2019/2020. године. За одржавање саветовања одабрали смо савршено место за рад и одмор хотел „Језеро“ на Борском језеру. Теме које су биле обрађене на саветовању: У сусрет школској 2019./2020. години, Актуелности у основном и средњем образовању и васпитању, Актуелности у предшколском васпитању и образовања, “Доситеј” и ЦЕНУС, Јавне набавке у установама образовања и васпитања, Нацрт Закона о јавним набавкама и актуелности у јавним набавкама, Актуелности у ЈПП и концесијама.

Предавачи на саветовању
• Весна Недељковић – Помоћник министарства просвете, науке и технолошког развоја за предшколско и основно образовање и васпитање
• Проф. др Марко Шпилер – Центар за менаџмент набавки
• Милош Благојевић – Министарство просвете, науке и технолошког развоја
• Др Славица Јашић – Министарство просвете, науке и технолошког развоја
• Сања Радмиловић – Министарство просвете, науке и технолошког развоја
• Андријана Јовановић – Републичка комисија за ЈПП и концесије
• Друштво директора школа Србије
• Заједница школа за образовања ученика са сметњама у развоју и инвалидитетом Републике Србије.