ЧИТАЛАЧКИ ДНЕВНИЦИ

ДешавањаComments Off on ЧИТАЛАЧКИ ДНЕВНИЦИ

Пројекат Читалићи налази се у Календару смотри и такмичења за 2021/2022. годину, који је одобрило Министарство просвете. Наша школа је у пројекту од школске 2016/2017. и Регионални је координатор пројекта.

У оквиру пројекта ученици дргог разреда радили су и читалачке дневнике и тиме показали љубав према писаној речи и разумевање прочитаних дела.

Уз подршку својих ментора,учитељица Снежане Миковић,Јелице Крушчић и Катарине Шулубурић на оригиналан,ликовни и писани начин показали су своју љубав према писаној речи.

Општинско такмичење на тесту Читаличи кликераши планирано је 16.3.2022. у простору градске библиотеке.

Весна Ристовић, професор разредне наставе