ЧИТАЛИЋИ – ОПШТИНСКА СМОТРА

ДешавањаComments Off on ЧИТАЛИЋИ – ОПШТИНСКА СМОТРА

Читалићи у градској библиотеци у Краљеву

У суботу, на Међународни дан дечје књиге, обавили смо општинско такмичење у Читалићима.

Да радост и лепота читања буду веће, у уторак 05.04.2016. године, на дечијем одељењу градске библиотеке ,,Стефан Првовенчани” у Краљеву, уприличили смо краћи програм и изложбу читалачких дневника. У препуној библиотеци, у присуству родитеља, ученика, наставника, библиотекара, песника, свештенства и грађана сви учесници пројекта су добили похвале за залагање и љубав према књизи и читању.

Да смо велика породица читалића, говори и податак да је учествовало 95 ученика и ученица, као и 24 наставника и наставница.

Данашњи програм у библиотеци уједно је био и позив за проширењем Читалића, промоцију књиге и љубави према њој као и радости читања и дружења с књигом.

ФОТОГРАФИЈА ИЛУСТРАЦИЈА - ЧИТАЛИЋИ - ОПШТИНСКА СМОТРА