ШЕТЊА ДЕДА МРАЗЕВА

ДешавањаComments Off on ШЕТЊА ДЕДА МРАЗЕВА

Прошлогодишња акција Трке Деда Мразева  се показала добром и занимљивом,па смо одлучили да и ове године  организујемо сличну. Уместо трке, одлучили смо се за шетњу и тиме дали једнаке шансе свима-шетњом од школског дворишта до кружног тока у Улици Душана Поповића и назад.

У пратњи свих запослених и асистенцију службеника саобраћајне полиције, шетња је протекла без тешкоћа и проблема.

Једини услов за шетњу био је било који одевни предмет Деда Мраза-највише капа,светлећих рогића,рајфова,блузица или панталона  овог светски познатог деде.

Циљ наше шетње је подстицање доброчинства,позива на радост, дружење, лепоту игре и чаролије.