Шта је на крају….

ДешавањаComments Off on Шта је на крају….

,,…Шта је на крају среде? Четвртак.

А шта на крају четвртка? Петак.

На крају свих крајева?

Увек један нови почетак.

Крајеви се потроше,

почеци увек трају.

Почетак – ето шта је на крају!“

Овако се стиховима обраћао деци наш познати песник за децу Душан Радовић. Сваки почетак заиста има свој крај, а иза тог краја почетак нечег новог.

Ученици четвртог разреда матичне школе су, заједничком приредбом за своје најдраже, обележили крај  четворогодишњег рада са учитељицама. У фискултурној сали много емоција-радости, туге, понека суза. Кроз песму, игру, рецитације, краће глумачке текстове, ученици су се обратили својим родитељима, бакама, декама, млађим и старијим ученицима. Опростили се, наизглед, са својим учитељицама. Са њима припремили и за њих показали оно што су кроз четворогодишњи рад научили.

Једна генерација добре, веселе деце иде даље у освајање знања и животних лекција. Уз подршку својих родитеља, дивних сарадника на путу знања и васпитања, могу да стигну до неслућених висина.

Дали смо им крила, научили да лете. НАПРЕД У НОВЕ ПОБЕДЕ!!!

ГАЛЕРИЈА ФОТОГРАФИЈА: