ДешавањаComments Off on 55 ЛАПТОП РАЧУНАРА ЗА НАШУ ШКОЛУ ОД МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА

Данас,  23.09.2022. године, у оквиру пројекта „Дигитална учионица“ наша школа је добила 55 лаптоп рачунара од Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Подсетимо се да је ово четврта донација информатичке опреме нашој школи у последњих 10 месеци.

Можемо да се похвалимо да смо у  кратком временском периоду од Министарства  добили укупно 55 лаптоп рачунара марке Леново, 7 лаптоп рачунара марке Тесла, 7 десктоп рачунара марке Тесла,  5 пројектора са пратећом опремом, 1 штампач,  као и 3 десктоп рачунара који су намењени за унапређење капацитета школа за рад у Јединственом информационом систему у просвети (ЈИСП).

Захвални смо Министарству просвете, науке и технолошког развоја на овој вредној донацији, која ће нам помоћи да осавременимо наставу и  унапредимо дигиталне компентенције наших наставника и ученика.

Милена Брковић