Активности у оквиру обележавања Данас школе

ДешавањаComments Off on Активности у оквиру обележавања Данас школе

02. новембар 2015.

У оквиру обележавања Дана школе у просторијама Матичне школе у Рибници у времену од 12:30 до 13:30 часова организује се радионица „Зрно по зрно“-прављење мозаика а у истом термину у издвојеном одељењу Берановац биће одржана Луткарска радионица.

03. новембар 2015.

У оквиру обележавања Дана школе у просторијама Матичне школе у Рибници у времену од 12:30 до 13:30 часова организује се радионица Калиграфија –уметност лепог писања а у истом термину у издвојеном одељењу Берановац биће одржана радионица Свебор дружина „Свети кнез Лазар“.
На Берановцу ће у 18 часова бити одржана Трибина „Сто година од великог рата“ на којој ће говорити проф.др Драгољуб Даниловић и проф. Милан Петровић.

04. новембар 2015.

У оквиру обележавања Дана школе у просторијама Матичне школе у Рибници у времену од 12:30 до 13:30 часова организује се радионица Сликање икона на дрвеној подлози а у истом термину у издвојеном одељењу Берановац биће одржана радионица Оригами-креирање модела од папира.
Промоција Летописа школе и десетог, јубиларног издања часописа „Вук“ биће одржана у холу издвојеног одељења Берановац са почетком у 18 часова.

05. новембар 2015.

У оквиру обележавања Дана школе у просторијама Матичне школе у Рибници у времену од 12:30 до 13:30 часова организује се радионица Оригами-креирање модела од папира, а у истом термину у издвојеном одељењу Берановац биће одржана Декупаж радионица.