At the wedding party

ДешавањаComments Off on At the wedding party

Ученици из сва три одељења (7-3,4,5) седмог разреда издвојеног одељења на Берановцу су у склопу секције енглеског језика са наставницом енглеског језика Катарином Ћирић припремали представу At the wedding party, увежбавали улоге, текст пар недеља.

Сваки ученик, осим младе и младожење је био или пријатељ, рођак или кум /кума младенцима, упознавали су се међусобно а потом износили трачеве које су знали о младенцима. 😊 Тема и циљ представе је искљуциво забавног карактера, уз показивање комуникационих вештина на енглеском језику.

Ученици : Александар Павловић, Нађа Лекић 7-3, Лука Понорац, Михајло Михајловић, Саша Живковић (био спречен да дође на финално снимање) 7-4, Јована Павловић (млада), Лазар Белоица (младожења), Катарина Вељовић, Сара Милићевић Михајло Милашиновић, Матија Кочовић 7-5.