БРАТИМЉЕЊЕ ШКОЛА

ДешавањаComments Off on БРАТИМЉЕЊЕ ШКОЛА

На иницијативу  запослених, како у Дољевцу, тако и у Краљеву, у понедељак, 7.12.2015. школе су потписале повељу о братимљењу.

У сали биоскопа Кварт,гости из Дољевца су кроз богат културно-уметнички програм показали задовољство због повезивања ове две школе.

У програму су подједнако учествовали и настваници и ученици Ош,,Вук Караџић” из Дољевца,показавши своју креативност и све своје таленте које имају.

Власта Ценић,познати дечји песник из, иначе професор српског језика у школи у Дољевцу,са директорком Биљаном Барловац, потписо је повељу о сарадњи, дружењу и размени искуства.

Дружење је настављено у матичној школи у Рибници, као и песничким часом на Берановцу, где су ученици упознали песника, чију поезију припремају у оквиру пројекта ,,Читалићи“.