Forma Ideale ,,Нацртај, обоји и освоји”

ДешавањаComments Off on Forma Ideale ,,Нацртај, обоји и освоји”

Поштовани,

Захваљујемо Вам на учешћу и креативном доприносу у реализацији VII Ликовног конкурса Forma Ideale ,,Нацртај, обоји и освоји”.

Припремни период пред полазак у школу као и сам полазак у школу означава најважнији период у одрастању сваког детета, а шансе и изазови у којима малишани стичу искуство и могућност да искажу све своје таленте, представљају обавезну етапу у школовању и васпитању.

Хвала Вам што сте препознали значај тих изазова и омогућили малишанима да буду део конкурса који је због масовног учешћа првака и предшколаца ранијих година, означен као манифестација од националног значаја.

Жирирање пристиглих радова завршава се 31.10.2018. године а имена добитника биће објављена 2.11.2018. године на сајту Forma Ideale као и у националним медијима. Додела прве три награде биће организована 10.11.2018. у салону Forma Ideale у Београду, док ће IV награда – Идеална свеска, малишанима бити послата на адресу школе.

Школе и предшколске установе чији ученици буду међу добитницима биће обавештене мејлом и телефоном.

У нади да ћемо и наредних година успешно сарађивати,

Срдачно Вас поздрављамо,

Forma Ideale