IN MEMORIAM Сузана Вељовић (28.01.1966‒19.11.2021)

ДешавањаComments Off on IN MEMORIAM Сузана Вељовић (28.01.1966‒19.11.2021)

После тешке борбе са једном од најопаснијих болести данашњице, заувек нас је напустила наша колегиница Сузана Вељовић. Сузана је у рачуноводству наше школе провела скоро две деценије. Увек је показивала своју добру и племениту душу у свом односу према колегама, запосленима, ученицима и родитељима. Она је била прва особа коју бисмо поздрављали кад уђемо у школу, а њен ведар дух је чинио да увек шири позитивну енергију око себе. Нажалост, прерано је отишла, неочекивано и изненада, и оставила велику празнину и бол у срцима својих најближих. Губитак је ненадокнадив, а ми ћемо чувати успомене на нашу Сузу-човека великог срца, доброг колегу, друга и пријатеља.

Комеморативни скуп ће се одржати у недељу, 21. 11. 2021. године у матичној школи у 11.00 часова.