,,Muzika” – Европски дан језика

ДешавањаComments Off on ,,Muzika” – Европски дан језика

Ученици наше школе су се укључили и ове године изложбом својих радова на тему ”Музика”  у обележавање манифестације Европски дан језика 26. септембра, који се на иницијативу Савета Европе слави почев од 2001. године.

Циљ ове манифестације јесте слављење језичке разноликости Европе и промовисање учења језика. Тим поводом су у нашој школи ученици заједно са својим наставницама страних језика припремили постер презентацију на енглеском, немачком и италијанском језику која приказује како језичку разноликост  тако и  језичко и музичко богатство Европе.

Посетите и веб сајт www.coe.int/ed како бисте видели на које су све начине друге школе и организације обележиле Европски дан језика.