ПРЕДСТАВЉАЊЕ ЛЕТОПИСА И ЧАСОПИСА

ДешавањаComments Off on ПРЕДСТАВЉАЊЕ ЛЕТОПИСА И ЧАСОПИСА

4.11.2015.  ПРЕДСТАВЉАЊЕ  ЛЕТОПИСА  И ЧАСОПИСА

Ове године  смо припремили за издање јубиларни-десети часопис ,,Вук”.

Потрудили смо се да већ постојећу концепцију обогатимо и освежимо.У часопису је мноштво дечјих ликовних и литерарних радова, постигнућа како ученика ,тако и њихових наставника, а у циљу побољшања интересовања за писану реч, ширење позитивних навика и културе читања.

Летопис је ове године први пут  изашао  упоредо са часописом. Кратак, сажет приказ свих активности које смо реализовали од прошлог до садашњег обележавања Дана школе. Активности је било веома много, а тиме смо потврдили наш однос према раду, пожртвовање и посвећеност послу. Уреднице летописа и часописа су Сандра Рудњанин и Весна Ристовић, уз подршку директорке школе Биљане Барловац и целог колектива.