Још једна генерација ученика успешно је привела крају своје основно образовање и затворила једно важно поглавље свог детињства и одрастања. Осам година испуњених учењем, дружењем, одрастањем, изазовима, успесима и лепим успоменама остаће трајно уписане у сећањима наших матураната, али и свих нас који смо имали привилегију да будемо део њиховог школовања.
Посебно смо поносни на ученике који су својим радом, залагањем, одговорношћу и истрајношћу заслужили највеће школско признање – диплому „Вук Караџић“. Њихови резултати сведоче да се труд, знање и посвећеност увек препознају и вреднују.
Носиоци дипломе „Вук Караџић“ у школској 2025/2026. години су:
- Хелена Ненадовић 8-4 – ученица генерације
- Дуња Радосављевић 8-2
- Теодора Трифуновић 8-2
- Илија Агатуновић 8-3
Од срца честитамо свим носиоцима дипломе „Вук Караџић“, као и ученику генерације, на изузетном успеху који су постигли током основног образовања.
Желимо им да и у наставку школовања остану радознали, вредни, упорни и храбри у остваривању својих снова. Нека им знање буде најсигурнији ослонац, а успеси које ће тек низати најлепша награда за сав уложени труд.
Поносни смо што су били ученици Основне школе „Вук Караџић“ и уверени смо да ће нас и у будућности представљати на најлепши начин.
Колектив ОШ „Вук Караџић“




