СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА

Као и сваког септембра, у част нове генерације ученика првог разреда, са жељом да им овај дан остане у лепом сећању, уприличена је приредба добродошлице коју су припремили њихови старији другари са својим учитељицама. У матичној школи су приредбу припремили ученици четвртог разреда са учитељицама Јеленом Митрић и Данијелом Грујић. У ИО Берановац свечани пријем  су припремили сада већ ђаци петаци са учитељицама Татјана Марјановић, Владанком Спасојевић и Драганом Величић, док су у ИО Каменица добродошлицу првацима пожелели сви ученици  заједно са учитељицама Невеном Јаковљевић и Јеленом Катић.

Након приредбе прваци су имали прилику да се упознају са својим учитељицама, обиђу школу и имају свој први школски час.

Учитељице које су ове године примиле прваке су:

• Снежана Миковић 1/1
  • Јелица Крушчић 1/2
  • Владанка Спасојевић 1/3
  • Татјана Марјановић 1/4
  • Катарина Шулубурић 1/5

Свим првацима желимо срећне и успешне школске дане, много игре и дружења и да им ови први дани у школи, као и сви остали, буду незаборавни.

Милена Брковић