Обавештење за ученике 8. разреда

Završni i

Поштовани осмаци,

У уторак 18. јуна, среду 19. јуна и четвртак 20. јуна реализује се полагање завршног испита за ученике осмог разреда. Завршни испит почиње у 9 часова и траје 2 сата, односно 120 минута. Ваша је обавеза да у школи будете сат времена пре почетка завршног испита, односно у 8 часова.

Током првих 45 минута трајања завршног испита и последњих 15 минута, ученици не могу да напусте просторију у којој се полаже завршни испит.

Са собом треба да понесете ђачку књижицу, образац са идентификационим налепницама (Образац 41, уколико се исти не налази код одељењског старешине) и прибор за рад. Током сва три дана потребно је да имате хемијску оловку, графитну оловку и гумицу, а за полагање теста из математике треба понети и прав лењир, троугао и шестар.

Потрудите се да на завршни испит дођете одморни. Препорука је да пре полагања доручкујете и да са собом понесете необележену флашицу воде, коју ћете моћи да унесете са собо на испит.

Резултати завршног испита биће објављену у складу са Календаром активности.

Срећно и успешно полагање!